Lista produktów producenta: Teoxane

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Szybki podgląd
  555,56 zł W magazynie

  Teosyal® Deep Lines PureSense to wypełniacz o wszechstronnym działaniu. Preparat jest bardzo lepkim żelem, który doskonale sprawdza się przy wypełnianiu i korekcji głębokich zmarszczek.

  555,56 zł
 • Szybki podgląd
  526,85 zł W magazynie

  Teosyal PureSense Global Action to skuteczny i trwały wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do leczenia zmarszczek skóry twarzy. Global Action zalecany jest do uzupełniania umiarkowanych zmarszczek, zagłębień skórnych oraz do wypełniania łagodnych lub umiarkowanych fałd nosowo-wargowych.    

  526,85 zł
 • Szybki podgląd
  592,59 zł W magazynie

  Teosyal® Kiss PureSense został stworzony dla uzyskania efektu pięknych, soczystych i zmysłowych ust. Nadaje ustom idealny kształt, zwiększa ich objętość, niweluje zmarszczki wokół ust, nawilża i odżywia.

  592,59 zł
 • Szybki podgląd
  291,67 zł W magazynie

  Teosyal® PureSense Redensity I to wyjątkowy produkt skóry na bazie kwasu hialuronowego, który zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, przywraca gęstość praz blask skórze. Teosyal® PureSense Redensity I jest odpowiedni do twarzy, szyi i dekoltu, gdzie skóra wykazuje oznaki suchości, zwiotczenia, uszkodzenia do słońca.

  291,67 zł
 • Szybki podgląd
  583,33 zł W magazynie

  Teosyal® PureSense Redensity II to zaawansowany żel przeznaczony do leczenia delikatnych i wrażliwych okolic oczu. Teosyal® PureSense Redensity II ma subtelną mieszankę nieusieciowanego i usieciowanego kwasu hialuronowego, który jest szczególnie wskazany do leczenia problemów strefy doliny łez.

  583,33 zł
 • Szybki podgląd
  648,15 zł W magazynie

  Teosyal RHA 1 to produkt wypełniający zmarszczki na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do dynamicznych obszarów skóry twarzy. Jednocześnie pomaga zachować odpowiednie nawilżenie skóry twarzy, szyi i dekoltu. 

  648,15 zł
 • Szybki podgląd
  787,04 zł W magazynie

  Teosyal RHA 2 to produkt wypełniający zmarszczki na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do dynamicznych obszarów skóry twarzy. Wypełnia zmarszczki, zagęszcza skórę, a przy okazji nawilża i odżywia, dając przy tym bardzo naturalne efekty. RHA 2 może wygładzić bardziej widoczne zmarszczki, które są bardziej zauważalne niż tylko drobne linie. RHA 2.

  787,04 zł
 • Szybki podgląd
  879,63 zł W magazynie

  Teosyal RHA 3 to produkt wypełniający zmarszczki na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do dynamicznych obszarów skóry twarzy. Wypełnia zmarszczki, zagęszcza skórę, a przy okazji nawilża i odżywia, dając przy tym bardzo naturalne efekty. RHA 3 wygładza głębsze zmarszczki przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu.

  879,63 zł
 • Szybki podgląd
  861,11 zł W magazynie

  Teosyal RHA 4 to produkt wypełniający zmarszczki na bazie kwasu hialuronowego. Wypełnia zmarszczki, zagęszcza skórę, a przy okazji nawilża i odżywia, dając przy tym bardzo naturalne efekty. RHA 4 wygładza głębsze zmarszczki przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu. Preparat idealnie sprawdzi się w zabiegach przywracających właściwą objętość skóry...

  861,11 zł
 • Szybki podgląd
  592,59 zł W magazynie

  Teosyal PureSense Ultra Deep przeznaczony jest do przywracania objętości w okolicy policzków i kości policzkowych, zmiany konturu twarzy, korekcji dolnych powiek i przypadków nieznacznego opadania powiek oraz wypełniania głębokich zmarszczek na grubej skórze twarzy. Produkt zawiera lidokainę, aby zapewnić komfort dla Pacjenta podczas wykonywania zabiegu.

  592,59 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów