Lista produktów producenta: Princess Croma

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Szybki podgląd
  175,93 zł W magazynie

  Princess® Filler 1 ml to uniwersalny produkt odpowiedni do różnych zabiegów estetycznych, takich jak korygowanie umiarkowanych zmarszczek i linii na twarzy oraz zwiększanie objętości ust. Produkt może być stosowany do wszystkich obszarów twarzy, w szczególności do zmarszczek wokół ust, konturów ust i zwiększenia objętości ust.

  175,93 zł
 • Szybki podgląd
  212,96 zł W magazynie

  Princess® Filler Lidocaine 1 ml to uniwersalny produkt odpowiedni do różnych zabiegów estetycznych, takich jak korygowanie umiarkowanych zmarszczek i linii na twarzy oraz zwiększanie objętości ust. Produkt może być stosowany do wszystkich obszarów twarzy, w szczególności do zmarszczek wokół ust, konturów ust i zwiększenia objętości ust.

  212,96 zł
 • Szybki podgląd
  152,78 zł W magazynie

  Princess® Rich to żelowy implant zawierający wysokie stężenie kwasu hialuronowego stabilizowane glicerolem, naturalnym środkiem nawilżającym, który zatrzymuje wodę i zachowuje nawilżenie. Preparat zawiera 18 mg/ml kwasu hialuronowego i 20 mg/ml gliceryny to połączenie daje efekt idealnego wypełnienia zmarszczek, modelowania twarzy, ujędrnienia.

  152,78 zł
 • Szybki podgląd
  194,44 zł W magazynie

  Princess Volume  1 ml jest to sterylny, ulegający biodegradacji, wyskoelastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany wypełniacz zmarszczek na bazie wysoko usieciowanego kwasu hialuronowego. Produkt ten jest niezbędny dla każdej osoby poszukującej bezpiecznej, nieinwazyjnej metody odwracania wszelkich efektów dojrzewania skóry z powodu starzenia...

  194,44 zł
 • Szybki podgląd
  222,22 zł W magazynie

  Princess Volume  1 ml  Lidocaine jest to sterylny, ulegający biodegradacji, wiskoelastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany wypełniacz zmarszczek na bazie wysoko usieciowanego kwasu hialuronowego. Skóra jest gładka w dotyku i pięknie nawilżona  z optymalnym poziomem nawilżenia.

  222,22 zł
 • Szybki podgląd
  89,74 zł 115,74 zł W magazynie

  PQ AGE Peeling o właściwościach liftingujących, głęboko odżywia skórę, stymuując ją do wewnętrznej odnowy. Skutecznie zwalcza niedoskonałości, nie wywołując przy tym szkodliwych skutków ubocznych. Zabieg PQ-AGE to doskonała propozycja dla osób, które poszukują bezbolesnych, nieinwazyjnych i szybkich sposobów na piękną i zdrowa skórę.

  89,74 zł 115,74 zł
  Obniżka!
 • Szybki podgląd
  1 759,26 zł W magazynie

  V-Carbon to trzy-etapowy zabieg o działaniu oczyszczającym, rozświetlającym i wyrównującym koloryt. Przeznaczony do skóry tłustej i mieszanej. 

  1 759,26 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów